+ 371 2 966 87 87 SIA GRIVA+(371) 2 966 87 87

+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
+(371) 2 966 87 87,   +(371) 2 966 87 87Dizainera pakalpojumi
  • Gravēšana uz kapakmens - Uzraksti ar Rotājumu, Noturīgs un ilgmūžīgs gravējums
  • Noturīgs un ilgmūžīgs gravējums.

UZRAKSTU, ROTĀJUMU GRAVĒŠANA UZ KAPAKMENS

Mūsu firma piedāvā gravēšanas pakalpojumus gan kopā ar pieminekļa pasūtījumu, gan varat griezties arī tikai, lai izpildītu gravēšanas darbus uz Jums jau iegādāta kapakmens, vai uz kapos jau uzstādīta kapakmens.

Piedāvājam gan ar roku kaltus gravējumus, gan izpildītus smilšstrūklas tehnikā, pēc Jūsu izvēles.

Kāda atšķirība ir ar roku kaltam gravējumam un ar smilšstrūklu izpildītam gravējumam?

Kādas priekšrocības ir ar roku gravētiem uzrakstiem, vai ar smilšstrūklu gravētiem uzrakstiem?

Vai gravējums ar smilšstrūklu būs noturīgs un ilgmūžīgs?

Ja vēlaties gravējumu reljefā vai gravēt uz īpaši lieliem kapakmeņiem – tad ieteicamākais gravēšanas tehnikas veids būtu ar roku gravēti uzraksti, jo gravējumi ar rokas instrumentiem pieļauj īpaši dziļu gravējumu un lieliem, rupji veidotiem kapakmeņiem tas piestāv.

Jārēķinās, ka cenas gravējumam ar roku darbu, būs  2-3 reizes dārgākas, nekā izpildītas ar smilšstrūklas tehniku, kaut gan, taisnību sakot, daži īpaši smalki un sarežgīti šrifti daudz labāk izskatās, gravēti ar smilšstrūklas tehniku.

Gravējot ar smilšstrūklas tehniku, ir iespējams izvēlēties daudz vairāk un izsmalcinātākus šriftu veidus.

Izvēloties gravēšanas tehniku, lai iegravētu kapakmenī aizgājēja datus, cilvēki visbiežāk uztraucas par to, vai ar smilšstrūklu gravēti uzraksti saglabāsies tāpat, kā ar roku gravēti. Gan gravējums ar roku, gan gravējums ar smilšstrūklu ir un paliek gravējums, kas saglabāsies gadsimtiem ilgi un nemainīsies nekādu laika apstākļu ietekmē. Gan viens, gan otrs gravēšanas veids, ja tas kvalitatīvi izpildīts, pildīs savu misiju uz kapakmens, un tas ir tikai stila, gaumes un izvēles jautājums.

Jūsu izvēlei piedāvājam visdažādākos šriftu veidus.

Lai papildus kaut kādā veidā izceltu kapakmens individualitāti un akcentētu īpašu noskaņu vai simbolu, kas bijis dārgs aizgājējam, uz kapakmens nereti mēdz izvietot gravējumus – rotājumus vai dekorus ziedu, sveču, eņgeļu, dabasskatu u.c. simbolu veidā. Dažkārt rotājums apvij iegravētos datus skaistā rāmītī vai dekoru izmanto fotokeramikas ierāmēšanai.

 

Lai kapakmens būtu atpazīstams, kā arī izceltu un pastiprinātu tā nozīmi, cilvēki izvēlas gravēt uz tā ne tikai mirušo datus, gadskaitļus, bet arī piemiņas vai dzejas rindas – epitāfijas - kas īsos vārdos izsaka sērojošo palicēju emocijas un simbolizē aizgājēja būtību vienlaikus. . . 

UZRAKSTU, ROTĀJUMU GRAVĒŠANA

MEMORIĀLĀS ARHITEKTŪRAS SADAĻA

Noslēpumainais dabīgais akmens – granīta, marmora burvestība - cik gan daudz noslēpumu tas sevī glabā, cik gan daudz iespēju tas atklāj pieredzējuša meistara rokās. . .

EKSKLUZĪVI PIEMINEKĻI

GRANĪTU un MARMORU, pateicoties savam estētiskajām īpašībām, praktiskumam un daudzfunkcionalitātei var izmantot gan iekšējo interjeru veidošanā, gan ārējo fasāžu, tiltu, ceļu būvē, kā arī memoriālu un kapu pieminekļu veidošanā.

100 EUR Atlaides kupons

SIA „GRIVA”
Tel: +371 2 966 87 87
[email protected]
© SIA "GRIVA" - DABĪGĀ AKMENS IZSTRĀDĀJUMI, AKMENS APSTRĀDE, KAPU PIEMINEKĻU IZGATAVOŠANA (c) 2009 - 2019.
Visas fotogrāfijas un visa informācija mājaslapā www.griva.lv ir GRIVA SIA īpašums. Atsauces tiešsaistē un informācijas pārsaglabāšana tiek atļauta tikai ar norādītu aktīvo saiti uz www.griva.lv mājaslapu un tikai ar GRIVA SIA administrācijas atļauju.